معرفی اجمالی شرکت سبزیران

شرکت فروزان صنعت نوبنیاد با نام تجاری سبزیران در سال ۱۳۷۰ به دست مهندس محمد سیف اللهی پا به عرصه وجود نهاد. ۴ سال طول کشید تا شرکت بازار مصرف خود را شناخته و اقدام به تولید محصول متناسب با بازار ایرانی نماید. در طی این ۴ سال شرکت سبزیران طراحی و تولید انواع سبزی خردکن های خانگی و صنعتی و عرضه آن به بازار را آغاز کرد. سپس اقدام به شناخت ظرفیت های این محصول و میزان تقاضای بازار نمود.

این روند تا سال ۱۳۷۸ ادامه یافت. تا این زمان با توجه به نو بودن ایده ساخت محصول و از طرف دیگر عدم وجود هرگونه نمونه مشابه خارجی و ایرانی، سبزی خردکن های سبزیران به محبوبیت فراوانی در میان مصرف کنندگان ایرانی دست یافتند. سپس در این سال شرکت فروزان صنعت نوبنیاد به طور رسمی تحت شماره ۲۴۹۲ به ثبت رسید و برند سبزیران را تحت شماره ۱۳۰۶۶۳ به مالکیت خود به ثبت رسانید.

راهبرد پیش روی شرکت فروزان صنعت نوبنیاد (سبزیران):

اکنون با ورود به دهه چهارم فعالیت، شرکت سبزیران بیش از ۱۰ مدل سبزی خردکن خانگی و صنعتی و بیش از ۱۵ مدل تجهیزات صنعتی آشپزخانه تولید می نماید. این تجهیزات شامل سبزی خردکن بشقابی، دستگاه آبلیموگیری، دستگاه آب گوجه گیری، سبزی خشک کن، انواع پوست کن، آبمیوه گیری، ماشین های کره گیر، دستگاه پشمک ساز، آسیاب های صنعتی و نیمه صنعتی و … می باشد. اکنون شرکت سبزیران (سیف اللهی) به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه شناخته می شود.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این صنعت در سال ۱۳۷۰ برای اولین بار توسط مهندس محمد سیف اللهی در ایران پایه گذاری گردید. اکنون که بیش از ۳۰ سال از آن تاریخ می گذرد، بیش از ده ها هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم از طریق این صنعت امرار معاش می نمایند.

مهندس محمد سیف اللهی در سال ۱۳۸۹ چشم از جهان فروبست. اکنون بیش از ۱۵ سال است که گروه صنعتی سبزیران توسط پسر ایشان مهندس امیر سیف اللهی اداره می گردد. همواره تمام تلاش کادر مدیریتی و پرسنل سبزیران این بوده است که با تولید محصول با کیفیت ایرانی اوج رضایتمندی را در مصرف کننده ایرانی به وجود آورند.

–شناسنامه سبزیران–

نام شرکت: فروزان صنعت نوبنیاد
سال تاسیس: ۱۳۷۸
شماره ثبت: ۲۴۹۲
شناسه ملی: ۱۰۱۰۱۹۷۵۷۸۲
نام برند: سبزیران
شماره ثبت: ۱۳۰۶۶۳